ADVERTESMENT
ADVERTESMENT
ලිංගිකව එක් නොවී දිනකට 2160 වතාවක් ඉබේම සුරාන්තයට පත්වන අරුමපුදුම කාන්තාවක් Video & Photos

විදෙස් රටවල බොහොමයක් මව්වරුන් පාසල අවසන් වූ පසු පුරුද්දක් ලෙස තම ළමුන් සමඟ ක්‍රීඩා පිට්ටනියකට පැමිණ මොහොතක් නිදහසේ සිටීම දක්නට පුළුවන්. කෙසේවෙතත් කාරා අනායාට නම් මේ සඳහා ඉඩක් ලැබෙන්නේ බොහොම කලාතුරකින්.

ඒ ඇය දිනපතා පැය 6 ක් පමණ ලිංගික සුරතාන්තයට පත්වන රෝගයකින් පිඩා විඳින නිසයි. 30 හැවිරිදි ඇය දිනපතා පැය දෙකක් තුල 180 වතාවක් ඉබේම සුරතාන්තයට පත්වන ස්ථීර ලිංගික අවපීඩන මානසික ආබාධයකින් පෙළෙන අතර වසර තුනකට පෙර සුව කළ නොහැකි තත්වයට පත් වූ ඇයගේ මෙම රෝගය ක්‍රීඩා පිටිය තුල,වෙළෙඳසල් තුල හෝ ඕනෑම ස්ථානයකදී සැදෙන නිසා විශාල කලකිරීමකින් ජිවත් වන්නිය.

ඇමරිකාවේ ඇරිසෝනාහි ජීවත් වන කාරා ඇයගේ සැමියා වන ටෝනි (34) සහ පුත්‍රයා වන මෙරික් (10) යන දෙදෙනා සමඟ සිටින අතර වෛද්‍යවරුන්ට පවා ඇයට උදව් කිරීමට නොහැකි වී ඇති අතර මෙනිසාම ඇයගේ ජීවිතය මොහොතින් මොහොත විනාශය කරා යන බව ඔවුන් සඳහන් කරයි.

එම ඡායාරුප හා වීඩියෝව පහතින් බලන්න12,451


Views
Up To 180 Orgasms In Two Hours - Woman Living With Persistent Genital Arousal Disorder